Katka Bauerová

O mě: Pochází z Nové Vsi n.N. , ale už 15 let žije na Božím Daru. Opečovává 2 děti. 10 let pracovala jako dětská sestra v nemocnici na novorozeneckém oddělení, nyní je sportovní referent ve Sportovní unii Karlovarska. V projektu BezvaBěžky se s ní můžete nejčastěji setkat na kurzech lyžování v Krušných horách.

Sportovní historie: Je z lyžařské rodiny, a proto lyžuje a na lyžích závodí vlastně celý život. Byla v juniorské reprezentaci v běhu na lyžích a 1 rok v ,,repre B“. Závody SP běžela pouze v rámci národní skupiny na Zlaté lyži v Novém Městě n. M.

Trenérská činnost: Ze studia na sportovním gymnáziu v Jablonci jsem si mimo jiné odnesla i trenérskou licenci ,,C“, ale jako trenér jsem nikdy nepůsobila. Až pár let zpátky jsem začala chodit jako pomocný trenér do jedné ze skupin žáčků oddílu LK Slovan Karlovy Vary, kde lyžují obě naše děti.

Učím v lokalitě: Boží Dar - Krušné hory

V dětství jsem chtěla být: - učitelka, trenérka

Oblíbený sport: Horská kola, plavání, volejbal, ale nejvíc lyže – běžky i sjezdovky

Běžecké lyžování pro mě znamená: Volnost, adrenalin, po dřině příjemný odpočinek, rozhodně úžasně strávený čas.

Když bych se znovu narodila, chtěla bych: Určitě zkusit věci, na které v tomhle životě nemám odvahu

Nejlepší osobní úspěch: Když jsem díky dětem překonala strach z výšek … vylezla na skálu, prošla lanovým parkem ☺ ☺ ☺

 

zpět na náš team..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace