Jindřich Tryzna

O mě: Nar. 2.11. 1953 pozn. s lyžema na nohách. Jak začal chodit, tak začal lyžovat. Vedle lyží hraje fotbal, věnuje se gymnastice, lezení, hokeji a basketbalu. Na lyžích závodil téměř 50 let. Byl členem dorostenecké a jun. reprezentace. Při studiu na FTVS UK Praha členem akademického reprezentačního družstva.

Trenérská činnost: Vystudoval FTVS UK Praha specializace sporty a pobyt v přírodě - lyžování. Trenér závodu sdruženého ASVS Dukla Liberec, trenér lyžování Sportovní gymnázium v Jilemnici, trenér biatlonu TSM Jilemnice a SKP Jablonec nad Nisou. Trenér gymnastiky v Jilemnici a ve Vrchlabí. V projektu bezva běžky se s ním můžete setkat především v krkonoších.

Učím v lokalitě: Krkonoše 

V dětství jsem chtěl být: Učitelem Tv

Oblíbený sportovec: Každý kdo něco umí a je skromný. Pak určitě pan Emil Zátopek

Oblíbený sport: Každý, mám prostě radost z pohybu a to především venku v přírodě.

Běžecké lyžování pro mě znamená: Od mala až do nynějších dnů možnost pohybu v přírodě, závodění, kamarády, práci, zábavu.

Kdybych se znovu narodil, chtěl bych být: Lepší

Nejlepší moment v životě a sportu:

- V životě: To že jsem vyrůstal v nádherné rodině a měl takové rodiče. Později radost z vlastní

- U rodiny: Děti.

- Ve sportu: Všechna vítězství a s odstupem doby i prohry. To že jsem se naučil prát se o výsledek, nedostat nic zadarmo . Že peníze nejsou všechno a ty nejkrásnější a nejlepší věci jsou zadarmo.

 

zpět na náš team..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace