O servisu

 

Servis lyží projektu Lukáše Bauera

Závodní servis je dalším pilířem projektu „Bezva běžky CZ“ a bude přítomen na významných závodech v čele s Jizerskou 50, v celém seriálu Stopa pro život a řešíme i případné pokrytí seriálu SkiTour. Cílem závodního servisu je poskytnout Vám kvalitně připravené lyže v různých úrovních, odstupňované podle Vašich ambicí a umožnit Vám prožít si svou účast v závodě bez starostí s naší „mázou“, ať již z důvodu chybějících zkušeností s mazáním tak i třeba snahou se koncentrovat na výkon bez shonu s určením té správné „mázy“ těsně před startem.

Proč náš servis?

1. Na rozdíl od ostatních „značkových“ servisů nemažeme pouze jednu značku vosků.Koncepce servisu je založena na více značkách vosků, které náš tým vyzkouší podle aktuálních sněhových a klimatických podmínek a vždy Vám namažeme to nejlepší z denních testů – ve Vámi vybrané úrovni mázy – to nejlepší bez ohledu na výrobce vosků. Již nyní spolupracujeme se třemi výrobci (Swix, Toko, Holmenkol) a postupně budeme jednat s dalšími. Cílem je namazat Vám vždy to nejlepší!
2. Namazáním lyží před závodem naše práce pro Vás nekončí – stoupací vosky Vám nejen před závodem namažeme, ale po závodě také smyjeme, abyste si domů odnášeli čisté lyže! V případě zájmu jsme také připraveni lyže „vymýt“ čistícím parafínem a napustit Vámi zvoleným parafínem.
3. Možnost zarezervování servisu – máte obavu, že se na Vás nemusí dostat? Využijte možnosti zarezervovat si servis pro Vaše lyže již dopředu. Navíc pokud si závodní servis objednáte do určitého data před konáním závodu, automaticky získáte slevu z ceny Vámi zvolené úrovně mázy!
4. Diagnostika lyží – závodní servis je schopen poradit, zda s ohledem na Vaší váhu používáte lyže o správné tvrdosti. Projekt Bezva běžky CZ se stal výhradním zastoupením nejmodernějšího měřícího zařízení SkiSelector® pro ČR. Toto zařízení používají nejlepší lyžaři světa v čele s Petterem Northugem.


Termíny závodů kde náš servis můžete využít najdete zde...

 

Ceník závodního servisu Bezva běžky CZ

Klasika – kompletní příprava:

(parafíny + struktura + vybroušení mazací zóny + stoupací vosky)

1. varianta „Turista“ – parafín LF + základní stoupací vosky………………………... 400,- Kč

2. varianta „Hobby“ – parafín LF + LF + základní stoupací vosky………………… 500,- Kč

3. varianta „Sport“ – parafín LF + HF + závodní stoupací vosky………………….. 850,- Kč

4. varianta „Profi“ – parafín LF + HF + Cera (100% fluor) + závodní st. vosky. 1.600,- Kč

 

Klasika – pouze stoupací (odrazové) vosky:

(vybroušení mazací zóny + stoupací vosky)

1. varianta „Turista + Hobby“ – základní stoupací vosky…………………………….. 100,- Kč

2. varianta „Sport + Profi“ – závodní stoupací vosky…………………………………… 200,- Kč

 

Bruslení:

(parafíny + struktura)

1. varianta „Hobby“ – parafín LF + LF………………………………………………………… 400,- Kč

2. varianta „Sport“ – parafín LF + HF……………………………………………………...… 750,- Kč

3. varianta „Profi“ – parafín LF + HF + Cera (100% fluor)……………….……… 1.450,- Kč

 

Servis po závodě:

(přípravou lyží na závod naše péče o Vaše lyže nekončí, postaráme se Vám o ně i po závodě)

1. smytí stoupacího (odrazového) vosku……………………………….....………………………. 50,- Kč

vymytí (vyčištění) skluznice parafínem (CH) a stržení parafínu + kartáčování… 100,- Kč

3. napuštění lyží do parafínu LF a stržení + kartáčování…………………………………... 200,- Kč

min. 10% sleva pro členy Hobby teamu projektu Bezva běžky CZ
10% sleva pro držitele zákaznické karty Intersport-2008-Logo_4c
15% sleva – předobjednání 30 a více dnů před závodem
8% sleva – předobjednání 7 až 29 dnů před závodem
Předobjednávky i samotné objednání servisu prostřednictvím eshopu Bezva běžky CZ, rezervace mazání s jistotou…

V případě, že se nakonec závodu nezúčastníte (tzn. nevyužijete služby servisu a nebudete figurovat ve výsledcích závodu) Vám platbu v rámci předobjednávek vrátíme!

 

Legenda:

„Denní testy“ – jsme profesionální servis a nespoléháme se jen na jednu značku vosků a údaje na balení vosků! Provádíme každodenní testy více značek a variant jednotlivých vosků, s cílem namazat Vám to nejlepší napříč různými výrobci. Na Bezva běžky CZ se můžete spolehnout!

„Turista“ – jedeš závod z „hecu“? Je cílem účast, dokázat si, že to zvládneš, a čas nebo umístění neřešíš? Od mázy neočekáváš zázraky, důležité je stoupání a zároveň hledíš na cenu? Tak pak je tato varianta pro Tebe to pravé!

„Hobby“ – Už se nechceš „jen“ zúčastnit, ale již pošilháváš po lepším čase/umístění než v začátcích? Lyžuješ častěji a začátečnické krůčky máš za sebou? Cena je pro Tebe důležitá, ale již se nespokojíš s naprostým základem? V tom případě zvol „Hobby“ variantu!

„Sport“ – Je Tvým cílem atakovat první vlnu? Nejsi už žádný zelenáč, běžkám se věnuješ celkem pravidelně a cílem je výrazný výsledek nebo výborný čas? Chceš ukázat partě, kdo je lepší? Cena Tě zajímá, ale víš dobře, že opravdu dobrá máza ušetří dost sil… „Sport“ je správná volba!

„Profi“ – Je závod Tvou výzvou? Jdeš do toho naplno? Nezajímají Tě kompromisy? Důležitá je jen rychlost…čas…a výkon? Ukaž světu co v Tobě je!!! „Profi“ je tu pro Tebe!

„struktura“ – úprava skluznice strukturovacím nástrojem, která zlepšuje skluznost lyží (různé druhy podle teploty/druhu sněhu

„parafín CH“ – základní/tréninkový parafín

„parafín LF“ – Low Flour – nízko fluorkarbonové parafíny – výborné do velmi nízkých teplot, jinak základní řada závodních parafínů

„parafín HF“ – High Flour – vysoce fluorkarbonové parafíny – výborné závodní parafíny, svým způsobem jedinečné. Poskytují bleskovou akceleraci, použitelné v širokém teplotním rozsahu a odolávají nečistotám. Použití jak samostatné tak v kombinaci s Cera F a podobnými produkty.

„Cera (100% Fluor)“ – Pokud není prostor pro kompromisy ve výkonnosti skluzných vosků (parafínů), jsou jediným řešením vosky tohoto typu! Stručně řečeno, díky odolnosti proti znečištění nečistotami ve sněhu zaručují rychlejší skluz po delší dobu oproti ostatním parafínovým voskům. Používají se nejčastěji jako finální vrstva, kdy základ tvoří parafíny typu LF a HF.

„základní stoupací vosky“ – stoupací vosky, kde je důraz na optimální funkci s ohledem na cenu.

„závodní stoupací vosky“ – špičkové stoupací vosky používané v závodech SP, MS nebo OH. Často jde o stoupací vosky se speciálními příměsi jako je například fluor. Důraz je kladen na rychlost/skluznost.

 

Potřebujete další informace? Neváhejte využít naši „poradnu“ nebo mail info@bezvabezky.cz …

 

Spolehněte se na zkušený tým Bezva běžky CZ!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace