Petr Hradecký

O mě: Vyrostl ve Vrchlabí, od 15let žil v Letohradě, později i v Jablonci nad Nisou. Od dětství musel nadbytečnou energii někde spotřebovat a byla mu "určena" cesta sportem. Nyní žije v Praze a v projektu Bezva běžky CZ se s ním můžete setkat na různých místech České republiky - Hradec Králové, Praha, Jizerké hory nebo Krkonoše v roli instruktora kurzů na lyžích i kolečkových lyžích. Věnuje se individuálním tréninkům, tréninkovým plánům i plánování akcí.

Sportovní historie: Nejdříve se věnoval běžeckému lyžování pod vedením Aleše Suka ve Vrchlabí a později v Letohradském Klubu Biatlonu, kde zažil nejúspěšnější sportovní a nejpříjemnější roky života. Dlouhé roky byl reprezentantem biatlonu Čr. Zůčastnil se několika MSJ, MEJ, ME, MČR, SP, kde se určitě neztratil. Cinká mu na krku několik medailí tilulu mistra republiky všech věkových kategorií, také jedna zlatá a dva bronzy z MSJ v USA. 

Trenérská historie: Od roku 2011 se začal věnovat trenérství v bootcamp.cz, kde vede kondiční tréninky, ve skateschool.cz a jsmeinline.cz je instruktorem ilnilne bruslení a od prvopočátku projektu Bezva běžky CZ je instruktorem běžeckého lyžování.

Učím v lokalitě: Krkonoše/Praha

V dětství jsem chtěl být: Zvěrolékařem nebo truhlářem.

Oblíbený sportovec: Jaromír Jágr, Petr Čech a další..

Oblíbený sport: Běžecké lyžování, biatlon, ilnine brusle, bike, atd.

Běžecké lyžování pro mě znamená: Relax, uspokojení a absolutní svobodu.. a taky způsob jak se fyzicky zničit ;-)

Kdybych se znovu narodil chtěl bych být: Hokejista. 

 

zpět na náš team..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace