Tréninkové plány

 

„Nevíte kde začít a jak efektivně přizpůsobit trénink svým cílům a časovým možnostem? My vám tu cestu rádi ukážeme! Bez tréninkového plánu to ve sportu dlouho nejde..“

 

 

Tréniknový plán bude pro každeho hodně specifický, každý má jinou motivaci ke sportování a každý je naprosto jedinečný. I přesto je jedno pro všechny společné…všíchní máme svůj sportovní sen a tedy i sportovní cíl za kterým jdem!

Ano, i to je důvod proč jsme nabídli možnost individuálních tréninkových plánů. Prostřednictvím tréninkových plánů na míru Vám nabízíme optimalizaci Vašeho sportovního/tréninkového snažení, abyste veškerý čas a veškeré úsilí vynaložili efektivně k dosažení toho kam míříte. Je pro nás těžký jen příhlížet tomu jak někdo mrhá svým časem, tráví hodiny tréninkem a i přesto se neposunul ani"o krok"..

Neslibujeme Vám, že dosáhnete svého bez práce, snahy nebo i dřiny, ale garantujeme Vám, že veškerý Váš čas bude využit efektivně. Naší snahou je také rozmanitá náplň využití Vašeho času na rozdíl od jednotvárné činnosti. Specializujeme se zejména na vytrvalostní sporty jako je běh na lyžích, běh, cyklistika.

Váš tréninkový plán bude tvořen trenéry projektu Bezva běžky CZ – Školy běžeckého lyžování Lukáše Bauera.

Váš tréninkový plán tvořen s nejvyšší péčí třeba i v týdenních cyklech, bude vycházet z Vašich časových možností, respektovat Vaše sportovní dovednosti, možnosti tréninkových prostředků, ale především cíle. V případě potřeby bude upravován a to ať z důvodu změny časových možností (rodina, práce, nemoc…) nebo i případné změny Vašich záměrů/cílů.

V případě zájmu o sestavení tréninkového plánu na míru budete kontaktováni za účelem sestavení základních vstupních informací (Vaše dosavadní sportovní snažení, Vaše záměry/cíle, Vaše časové možnosti, případná zdravotní omezení, různé preference apod.), což může proběhnout ať formou dotazníku, telefonického rozhovoru nebo i případně osobní schůzky. Na základě těchto podkladů Vám bude sestaven Váš Tréninkový plán a také bude domluven způsob vzájemné komunikace s trenérem.

My v Bezva běžky CZ chápeme Tréninkový plán jako „živoucí organismus“, který je třeba upravovat na základě nastalých událostí, pokroků nebo i pocitu. Počítejte tedy, že budete v kontaktu s Vaším trenérem třeba i každy den. Bude sledovat Vaše pokroky, bude vyhodnocovat Vaše pocity a výsledky, na základě čehož může docházet k případným změnám Tréninkového plánu. Tyto úpravy jsou většinou častější v začátcích spolupráce, než Váš trenér získá jistotu, na jaké typy tréninků jak reagujete… každý je zkrátka jedinečný!

Tréninkové plány si můžete objednat již od jednoho měsíce, byť osobně doporučuji delší období, ale je to jen na Vás! Při objednání Tréninkového plánu na 5 měsíců získáte 6. měsíc zdarma a v případě 10 měsíců máte další 2 měsíce zdarma.

A cena? Pro členy Hobby teamu Bezva běžky CZ 500,- Kč/ měsíc, pro ostatní zájemce 700,- Kč/měsíc.
Jak Tréninkový plán na míru objednat? Jednoduše…třeba přímo zde... v eshopu ;-) .

Samozřejmě i na tuto službu Vám můžeme vystavit Dárkový poukaz, tedy další možný dárek Vašim blízkým nebo přátelům, kteří sportují a nebo by rádi začali ;-) .

Pokud využíváte různé sportovní programy/aplikace – ať již spolupracující se snímači tepové frekvence nebo i bez nich (například Garmin Connect; Polar Personal Trainer; Suunto Movescount; Trainingpeaks; Strava; RunKeeper; SportTracker; Endomondo;…) – rádi je využijeme jako zpětnou vazbu.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Lukáš Bauer a team Bezva běžky CZ

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace