Tréninkové kempy

Připravujeme pro Vás sportovní kempy, kterých se mohou účastnit úplný sportovní začátečníci i sportovci tělem i duchem. Nebojte se, vždy přizpůsobíme program tak, aby program všichni zvládli, ale nezaručujeme to, že si nehrábnete na svoje maximum. Máme se na co těšit! V případě, že bude kemp náročnější, uvedeme to v popisu dané akce.


U letních tréninkových kempů se zaměříme na kondiční trénink, trénink typický pro běžecké lyžování, techniku a jízdu na kolečkových lyžích. Dalším tréninkovým prvkem bude třeba kolo, kánoe, plavání, lezení po skalách, vysokohorská turistika, sportovní hry. Pro regeneraci zvolíme bazén, vířivku nebo solnou jeskyni. 


U zimních kempů čekejte dril techniky běžeckého lyžování v kombinaci s kocháním místní krajinou na běžkách nebo skialpech.

 

„Nemůžeš, přidej“
_________________

Emil Zátopek

 

„Pár dní v pohybu, mnoho tréninkových výzev s pohledem na krásné horské panoramata, zasloužený relax a příjemný pocit po celodenních aktivitách.. Nenech si ujít takovou možnost, být s trenérem a nechat se utahat!“

 

 

 Tréninkový kemp Norsko 2024 / Ski test Salomon - Kapacita zaplněná. V případě zájmu prosím o poptávku e-mailem. Když bude více zájemců, rozšíříme kapacitu.

Kdy: 16.03.2024 - 24.03.2024

Běžky / Cena: 8000,-

Tréninkový kemp LIVIGNO 2024 / Přijímáme nezávazné rezervace!

Kdy: 14.11.2024 - 19.11.2024

Běžky & Skialp / Cena: 9.000 - 12.000,- (dle termínu zakoupení)