Reference

Naši práci se snažíme dělat na co nejlepší úrovni, běžecké lyžování i biatlon milujeme a nejlepší odměnou je pro nás spokojený zákazník. To se nám často daří, účastníci kurzů jsou velmi nadšení. 

„Byli jste s námi na kurzu? Líbilo se vám to? Dejte to vědět i ostatním!“

Budeme rádi za každou referenci, sdílení  zážitků z kurzu na sociálních sítích i při vašich setkáních s přáteli. Jestli jste spokojení nebyli, omlouváme se Vám za to a budeme rádi, když nám sdělíte, kde máme rezervy a to třeba na mail info@bezvabezky.cz.

Referenci na vyhledávači Google můžete napsat zde, na firmy.cz zde.Na Facebooku jsme zde, instagram označujte @bezvabezkycz a #bezvabezkycz. 

 

Napsali o nás:

Příprava na Jizerskou 50

IDNES.CZ

„Zadar opět nazul lyže. Hradilek se bál, aby neokusil sílu asfaltu“

více zde...

 Snídaně s Novou

„Proflákli jsme běžecké lyžování ve Snídani s Novou“

Ráno 6.9.2019 jsme si přivstali a zajeli jsme na Barrandov. Měli jsme možnost představit pár slovy kolečkové lyže i běžecké lyžování.

 

 

Spolupracovali s námi:

Softgate.systems

Jiří Pašek, výkonný ředitel

 „Jednoznačně doporučuji, na tuto firemní akci budeme určitě dlouho vzpomínat“

Od prvního kontaktu, vše šlapalo jako "na drátku". V kratičkém čase podařilo sehnat vybavení pro celý náš tým a domluvit termín. Samotná akce byla parádní, instruktor nám vše do detailu vysvětlil, precizně ukázal a podporoval nás v učení. Z kurzu na kolečkových lyžích jsme odcházeli s pocitem, že jsme se toho naučili opravdu hodně. 


 

Roman Bilavčik

„Biatlon na vlastní kůži - naprostá pecka“

 

Biatlon máme doma moc rádi a sledujeme všechny závody, proto mě taky napadlo koupit manželce zážitek, kde by si mohla biatlon vyzkoušet a nahlédnout tak blíže k celému sportu, který jsme do té doby znali jen z televize. Moc jsme nevěděli, jak to bude vypadat, či probíhat a tak jsme na kurz jeli s minimálními představami. Musím ale říct, že celý kurz proběhl naprosto fantasticky - už komunikace s Petrem Hradeckým probíhala na výbornou, protože nám vyšel naprosto vstříc a mohl za námi dojet na opačný kout republiky do Bystřice pod Hostýnem. Na kurzu jsme byli s přáteli a všichni jsme odjížděli naprosto nadšení. Už jen to, že jsme si mohli zastřílet s puškou, kterou střílela Lucie Charvátová, byl pro nás skvělý zážitek, o kterém bude manželka mluvit ještě hodně dlouhou dobu.

Díky!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jana Žáčková

„Ale Jani, nejlepší trénink je závod!“

"Na běžky jezdím od mala, nejdřív to byla jen čistá zvědavost – vyzkoušet v létě kolečkové lyže. Následovalo nadšení, ale zároveň i zjištění, že to s tou technikou nebude jednoduché. S prvním sněhem jsem vyrazila na zimní víkendový kurz, který mi dal víc než všechny školní lyžáky a celé moje dosavadní běžkování. Od pátku do neděle, ve skvělé partě a s těmi nejlepšími trenéry (od kterých jsme se mj. dozvěděli, jak to skutečně chodí v profesionálním sportu) jsme se nejen naučili jak pořádně namazat a "vyžehlit si" běžky, ale hlavně jsme se snažili zapomenout na náš dosavadní „turistický styl“. Kdo si náhodou myslel, že už mu to jde a opravdu nejede po dvou lyžích, byl na zpomalených videozáběrech velmi rychle uveden v omyl. Potom už to šlo rychle, přihláška do hobby teamu bez závodních ambicí, další kurz na běžkách, nasazen brouk do hlavy: „Ale Jani, nejlepší trénink je závod!“, první oficiální závod hobíků na Božím Daru, závodní máza, nervozita a pak totální nadšení. Běžkování tím pro mě dostalo úplně jiný rozměr. Doporučuji, stoji to fakt za to!"

 

Honza Kačín

„Vždycky budu hobík, ale lidi z BB mi pomohli se dívat na vlastní sportování profesionálněji.“

„Když se dívám zpětně co mi Bezva běžky CZ daly, zjišťuji, že hodně a docela mi změnily život, především ten sportovní.

1. Lidi z BB mi vnesly do mého sportování systém. I před BB jsem sportoval hodně, ale bylo to chaotické. Díky BB jsem se začal učit připravovat systematicky. Jsem od přírody líný. Často jsem si našel důvod trénink vynechat, omezit, ulehčit si. Díky tomu, že jsem měl nad sebou dohled, jsem takové věci přestal dělat. Důležité je, že jsem se seznámil a mluvil s lidmi, kteří ví co dělají a dělají to úspěšně.

2. Všechny vytrvalostní sporty jsou hodně samotářská kratochvíle. S BB jsem se stal členem komunity. To je hodně fajn. Je dobré mít s někým stejný cíl, někam patřit, mít možnost sdílet.

3. Bezva běžky mě vyvedli z omylu, že umím lyžovat. To mě hodně bolelo. Na druhou stranu teď vím, že ze mě sice nebude nikdy excelentní lyžař, ale zlepšení je fakt znát a hlavně progres stále pokračuje. To je hezké pozorovat. A je toho o hodně víc co se s BB změnilo. Teď vidím, že trénink nejsou jen objemy a intenzity, ale také relaxace, protahování, core trénink… Víc o tréninku a mém sportování přemýšlím, víc jím žiju.

 Richard Pádivý

„Je příjemné v tomto sportovním světě někam patřit“


„Na školu běžeckého lyžování Bezva běžky CZ jsem se dostal náhodně na webu, kde jsem hledal tipy na fyzickou přípravu běhu na lyžích. Po prvním mail kontaktu s Petrem Hradeckým se vše rozběhlo neuvěřitelnou rychlostí. Po pár dnech jsem již stál na kolečkových lyžích, které mi zapůjčil. Na Ladronce jsem nejistě vstřebával nové pohybové návyky. Jeho výklad stručný, výstižný a sám vše předvede. Tak to má vypadat a tak jsem si to představoval. S odstupem roku, kdy mám naježděno již stovky kilometrů je neuvěřitelné, za jak krátkou dobu mi dokázal předat všechny základy klasického běžeckého stylu. Využívám také možnosti člena Hoby teamu, mazání a testování lyží, teamové oblečení, e-shop. Je příjemné v tomto sportovním světě někam patřit a nehrát si jen na „vlastním písečku“. Jen tak dál, držím pěsti a na viděnou ve stopě. Skol Richard“

  

  

 


Michal Křiva

„Důležitý pro měl byl tréninkový plán tvořený na míru“

 

‚‚Na projekt Bezva běžky CZ  jsem narazil na internetu v jednom článku, kde se o něm Lukáš Bauer zmiňoval. Po přečtení jsem neváhal a přihlásil jsem se do pilotního programu. Se štestím jsem byl do programu vybrán a stal jsem se členem hobby teamu BB. 

Do tohoto okamžiku jsem běžkoval jen když jsme se domluvili s kamarády a ujeli jsme rekreačně pár kilometrů. Absolvoval jsem závod na 50km ve Velkých Karlovicích, spíše jen abych věděl co je to ujet takovou dálku.

V pilotním programu jsem se cítil od začátku super. Naučili mě základy techniky, pochytil jsem o čem je mazání lyží, pomohli mi s vhodným výběrem vybavení. Důležitý pro měl byl tréninkový plán tvořený na míru, s mým trenérem byla výborná spolupráce jak v psanné formě, tak i přímo na kurzech.

Bezva běžky mi daly ty správné základy po všech směrech. Nyní nejsem už členem hobby teamu, ale stále těžím z toho co jsem se za ten jeden rok intenzivní spolupráce naučil. Pravidelně běhám, jezdím na kolečkových lyżích, lyžuji a účastním se různých závodů po celý rok, ale hlavně v zimě, kdy si nemůžu nechat ujít start na Jizerské 50. Bezva běžky můžu jen doporučit protože je to škola běžeckého lyžování s kvalitními instruktory i službami.‘‘

 

  


 

Pavel Čihák

„Bezva běžky mi de fakto ukázaly o čem běžky jsou a jak je ještě více milovat“

 

„V létě loňského roku jsem se s kamarádem přihlásil na Vasův běh a jelikož jsem v životě nikdy žádný takový závod nedal (vyjma Jizerské 50), začal jsem hned uvažovat, kdo by mi mohl pomoci s přípravou.Má první volba padla na Bezva Běžky a nelituji. Zjistil jsem, že nabízejí tréninkové plány od měsíce až na 6 měsíců. První setkání s mým potencionálním trenérem (Petr Hradecký) proběhlo úplně zdarma v rámci tréninkové hodiny. Zde jsem měl možnost mu o sobě více říci a i Petr si „ověřil“ jak na tom vlastně jsem (ať už fyzicky či zkušenostmi ohledně tréninků). A mohu otevřeně říci, že jsem systému trénování a fyzické přípravě vůbec nerozuměl a byl úplný laik. Přesto Petr se mnou pracoval velmi citlivě a každý týden jsme spolu probírali mé pocity/zkušenosti. Nejdříve jsme pracovali na objemovém tréninku (přes běhání a kolo), pak i zapojili kolečkové lyže (kterým jsem úplně propadl a do teď nechápu, proč jsem se jim tak dlouho bránil) a v zimě začali i pilovat techniku přímo na sněhu. Naučil jsem se trénovat v anaerobní zóně, výrazně posílil ruce na soupaž, zlepšil stabilitu na jedné noze pro odraz. Týden co týden jsem dostával rozpis tréninků dle mých časových možností (přeci jenom mám rodinu a 3 malé děti a z práce nechodím o čtvrté). Z počátku to bylo o 2-3 trénincích v týdnu (od 45 min do 2 hod max), později/v zimě i 5x.
A výsledek? Vasův běh jsem dokončil v čase 6:04:00 – což považuji za svůj fantastický výkon. Z čeho ale mám ještě větší radost – Bezva běžky mi de fakto ukázaly o čem běžky jsou a jak je ještě více milovat. A že trénování není nejen o polykání kilometrů či strávených hodin venku – je to o jiném pohledu na věci kolem sebe. Umět se radovat a užívat si okamžiků radosti každý den.

 

Hezký den,
koupila jsem manželovi zážitek, o kterém dlouho hovořil. Chtěl si zastřílet jako biatlonista. Chtěl vědět, jak je to obtížné, aby se při závodech našich reprezentantů mohl objektivně vyjadřovat o jejich výkonech. Výuka proběhla dne 30.7. 2022 na střelnici v Jilemnici v areálu Hraběnka (mimochodem areál je moc pěkný). Pěkný byl i instruktor Petr Hradecký, ale to už mě v mém věku moc nezajímalo. Důležitější bylo, že se všem šesti účastníků zážitku - i nám přihlížejícím - plně věnoval. Měl trpělivost se staršími a méně pohyblivými (s plechovými kyčlemi, vypadávajícím kolenem …) i s mladými a neklidnými. Na střelnici bylo i veselo, ono totiž není jednoduché sundat malorážku ze zad ? a pohyby jsou u toho dost směšné) . Instruktora nezaskočila ani nepřízeň počasí a pohotově zajistil stan, abychom se mohli schovat před deštěm. Věnoval se nám celé tři hodiny, vysvětloval, ukazoval a komentoval, opravoval chyby „biatlonistů“. O biatlonu poutavě vyprávěl, tak to byl zážitek i pro přihlížející rodinné příslušníky. Manžel byl hodně spokojený i se svým výsledkem vleže, dal 10 z 10 a tím se umocnil i celkový dojem ze zážitkového dárku. Především za něj Vám moc děkuji - především Petrovi Hradeckému - a doporučujeme ostatním tento zážitek absolvovat.

S pozdravem

Jiřina a František Kubáňovi

 

Dobrý den,
rád bych vám a vašemu instruktorovi Vadimovi poděkoval za provedený kurz.
Kdy musím poděkovat hlavně za trpělivost?.
Vedení kurzu dle mého bylo v poklidném ale důsledném vedení tréninku.
Za mě, mi pro začátek jako začátečníkovi kurz dal hodně. A i co mám do budoucna trénovat a zlepšovat….. je toho hodně.
Bohužel sněhové podmínky neumožnují pokračovat ve zdokonalování. Tak snad nic nezapomenu ?.

Ještě jednou díky vám a Vadimovi Rishkovi.

S pozdravem

Jakub Šimek
Project Manager
Kolektiv Ateliers a.s.

2.1.2023


Pokud jste s námi byli spokojení, budeme rádi i za Vaši referenci, kterou se nebojte zaslat na mail: info@bezvabezky.cz


Tým projektu Bezva běžky CZ