Výhodné balíčky

„Nic velkého nebylo nikdy dosaženo bez nadšení. — Ralph Waldo Emerson“

 

Často k nám přicházíte ve dvojicích nebo chcete zkusit více služeb, které nabízíme. Proto jsme pro vás připravili výhodné balíčky. Ty můžete využít pro sebe nebo je někomu věnovat ve formě dárkového poukazu.

 

biatlon na vlastní kůži

cena balíčku 3899,- (původní cena 4380,-)

- tento balíček můžete využít na kurz biatlonu pro dvě osoby v létě i v zimě. Lze uplatnit na skupinové kurzy a pouze v jeden termín. Vhodný je tedy pro dvojici, která miluje biatlon a chce si ho užít společně.

kurz běžeckého lyžování

cena balíčku 2399,- (původní cena 2798,-) 

- tento balíček můžete využít na kurz běžeckého lyžování pro dvě osoby v zimě. Lze uplatnit na skupinové kurzy a pouze v jeden termín. Vhodný pro dvojici, která chce společně zjistit něco víc o technice na běžkách.


kurz na kolečkových lyžích

cena balíčku 1199,- (původní cena 1398,-)

- tento balíček můžete využít na kurz na kolečkových lyžích pro dvě osoby. Lze uplatnit na skupinové kurzy a pouze v jeden termín. Vhodný pro dvojici, která chce společně lyžovat po celý rok.

 

 

biatlon na vlastní kůži a kurz běžeckého lyžování

- cena balíčku 3199,- (původní cena 3589,-) 

- tento balíček můžete využít na kurz biatlonu na vlastní kůži a kurz běžeckého lyžování. Lze uplatnit na skupinové kurzy a pouze během jedné zimní sezony. Dost často pořádáme během jednoho víkendu kruz biatlonu i kurz běžeckého lyžování, využíjte toho. Vhodné pro nadšence, který chce zažít v zimě všechno.

 

 

biatlon na vlastní kůži a kurz na kolečkových lyžích

- cena balíčku 2499,- (původní cena 2889,-)

- tento balíček můžete využít na kurz biatlonu na vlastní kůži a kurz na kolečkových lyžích. Lze uplatnit a pouze na skupinové kurzy během jedné letní sezony. Dost často pořádáme během jednoho víkendu kruz biatlonu i kurz běžeckého lyžování. Vhodné pro nadšence, který chce zažít v zimě všechno.

 

 

kurz běžeckého lyžování a kurz na kolečkových lyžích

- cena balíčku 1999,- (původní cena 2331,-)

- tento balíček můžete využít na kurz běžeckého lyžování a kurz na kolečkových lyžích. Lze uplatnit pouze na skupinové kurzy během jednoho roku. Dost často pořádáme během jednoho víkendu kruz biatlonu i kurz běžeckého lyžování. Vhodné pro nadšence, který chce být dobrý na běžkách i kolečkových lyžích.

 

3x individuální trénink

- cena balíčku 3099,- (původní cena 3597,-)

- tento balíček můžete využít na tři individuální kurzy/tréninky na běžkách, kolečkových lyžích nebo jako kondiční trénink. Lze uplatnit do jedoho roku od zakoupení. Vhodné pro nadšence, který ladí detaily v technice , tréninku a nestačí mu skupinové kurzy.

  

Kurz běžeckého lyžování a tréninkový plán

- cena balíčku 1799,- (původní cena 2099,-) 

- tento balíček můžete využít na kurz běžeckého lyžování a zkusíte si s námi jeden měsíc trénovat podle tréninkového plánu. Lze uplatnit pouze na skupinové kurzy do jedoho roku od zakoupení. Vhodné pro nadšence, který chce být dobrý na běžkách a chce mít kontrolu nad tréninkem.

  

 

Kurz na kolečkových lyžích a tréninkový plán

- cena balíčku 1199,- (původní cena 1399,-) 

- tento balíček můžete využít na kurz na kolečkových lyžích a zkusíte si s námi jeden měsíc trénovat podle tréninkového plánu. Lze uplatnit pouze na skupinové kurzy do jedoho roku od zakoupení. Vhodné pro nadšence, který chce být dobrý na kolečkových lyžích a chce mít kontrolu nad tréninkem.