Praha

Praha poskytuje mnoho míst, kde můžete využít kolečkové lyže a nám ideální příležitost zde realizovat kurzy na kolečkových lyžích. Každoročně jich tu pořádáme mnoho. Na lyžích to zatím nejde, ale není všem dnům konec, něco se chystá... Mimo kurzů se zde setkáváme na individuální kondičnítréninky i konzultace tréninkových plánů. Máme zde fyzioterapeutku Helču, kterou hojně využíváme a k dispozici je i výživová specialistka Nikol. Využíjte tedy krásných míst pro trénink. Stezku na Ladronce v Troji nebo v Modřanech si vážně užijete!

Přehled lokalit

Místo Osvětleno Kolečkové lyže Mapa Web Parkování

Ladronka

ano ano zde... info  zdarma

Troja

ne ano zde... info  zdarma

Modřany

částečně ano zde...  info  zdarma


Instruktoři:

Petr Hradecký
Tonda Poláček

Kurzy: 

Náš kurz na kolečkových lyžích je zaměřen především na techniku jízdy, kde mají lyžaři dost často větší rezervy než ve fyzické připravenosti. Zaměříme se i na lehkou rozdílnost o proti "sněhu", což je třeba brždění. V průběhu letní sezony vám dáme příležitost zůčastnit se kurzů na kolečkových lýžích a možnost se tak perfektně připravit na zimu. Kurz je jak pro začátečníky tak i pro zdatnější lyžaře, kterým chybí v létě(dnes už bohužel i v zimě) sníh a chtějí si tento pohyb užívat celoročně.

Půjčovna: 

Kolečkové lyže Vám na kurz zapůjčíme. Boty a hole využijete vlastní ze zimy. Pokud by jste potřebovali hůlky, zapůjčíme Vám je za 50,-.