Kolečkové lyže

Kolečkové lyže jsou důležitým prvkem v letní přípravě lyžaře. Stejně jako u lyžování spočívá jejich výhoda v šetrnosti k pohybovému ústrojí. Trénink na kolečkových lyžích slouží v prvé řadě k rozvoji kondiční faktorů (tj. síla, vytrvalost, rychlost, koordinace), v řadě druhé k rozvoji a udržení lyžařské techniky v letním přípravném období. Na kolečkových lyžích lze trénovat jak bruslení, tak klasiku.

Náš kurz na kolečkových lyžích je zaměřen především na techniku jízdy kde mají lyžaři dost často větší rezervy než ve fyzické připravenosti. Zaměříme se i na lehkou rozdílnost o proti "sněhu", což je třeba brždění. V průběhu letní sezony vám dáme příležitost zůčastnit se kurzů na kolečkových lýžích na různých místech republiky a možnost se perfektně připravit na zimu. Kurz je jak pro začátečníky tak i pro lyžaře kterým chybí v létě, dnes už bohužel i v zimě sníh a chtějí si tento pohyb užívat celoročně. Kurz si nepředstavujte jako "masovou" akci. Snažíme se držet maximální počet účastníků kurzů na jednoho instruktora v poměru 7:1, ale počítejte spíše s nižším počtem.

 

Individuální kurz:

Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje standardní, veřejně dostupný kurz, zvolte možnost individuálního kurzu.

Lokality individuálních kurů:

- Praha
- Hradec Králové
- Krkonoše
- Jizerské hory 
- Letohrad (nutná vlastní výbava)
- Vysočina (nutná vlastní výbava)

Předem nás prosím kontaktujte, aby jsme Vám potvrdili, že jsme schopni zajistit instruktora na Vámi požadovaný termín. Potom už můžete zakoupit poukaz, na půlden 1x, na celý den 2x atp. Kurz najdete zde...

Náhled kurzu máme zde..., ale jistě je lepší přijít!

 

Všechny kurzy nabízíme s garancí vrácení peněz ve 100% výší, pokud bude kurz zrušen z důvodu opatření pademie Covid - 19, to platí i v situaci, kdy budete pozitivní na test Covid - 19.

Únor
2023
  • P
  • Ú
  • S
  • Č
  • P
  • S
  • N
Vyberte lokalitu:

Individuální trénink na kolečkových lyžích

Kdy: -

Když to počasí dovolí- tedy klidně po celý rok! ;-)

Kurz na kolečkových lyžích Jilemnice 21.10.2022
Krkonoše

Kdy: 21.10.2022 - 21.10.2022

Čas: 18:00-20:00 / Technika: Klasika / Místo: Jilemnice - skiareál Hraběnka / Cena: 699,-

Kurz na kolečkových lyžích Praha 27.10.2022
Praha

Kdy: 27.10.2022 - 27.10.2022

Čas: 18:30 - 20:30 / Technika: bruslení / Místo: Praha- Ladronka / Cena: 699,-