Kurz na kolečkových lyžích Jilemnice 28.6.2024
Krkonoše

Čas: 18:00-20:00 / Technika: klasika / Jilemnice - skiareál Hraběnka / Cena: 699,-

Termín

Kdy: 28.06.2024 - 28.06.2024

Základní informace

Na kurzu projdeme základní metodiku techniky běžeckého lyžování a specifika jízdy na kolečkových lyžích. Zaměřujeme se na úplné detaily techniky u každého z účastníků. Na zkušenostech účastníků nezáleží...

Začátečníci se v rámci kurzu seznámí se základy jízdy na kolečkových lyžích, naučíme se brzdit a vyzkoušíte si pod dohledem instruktora základní lyžařské styly.

Pokročilí lyžaři se zdokonalí v základních dovednostech, zaměříme se na odstranění zažitých chyb a probereme veškeré lyžařské styly.

Hobby závodníci budou pilovat techniku všech lyžařských stylů, zapracujeme na odstranění zažitých chyb a cíl je jediný...efektivní pohyb, rychlost, výsledky!
Na místě máme pro Vás připraveny kolečkové lyže KV+, naprostá většina s vázáním systému NNN + několik SNS (kdo se dřív přihlásí se SNS , ten první bere ;-). Uveďte prosím, typ vázání, který preferujete (dle Vašich bot) do poznámky. V případě, že již nebudeme schopni zajistit kol.lyže s požadovaným typem vázání, budeme Vás kontaktovat a navrhneme řešení.

S sebou: Dobrou náladu, cyklistickou helmu - POVINNÁ a případně lyžařské rukavice. Pokud máte z kolečkových lyží obavy, vezměte si též s sebou chrániče na in-line (kolena, lokty). Několik kusů budeme mít pro jistotu s sebou.

Sraz zde: https://mapy.cz/s/2Hjoo

!!! Pozor !!!

Vrámci kurzu Vám zapůjčíme kolečkové lyže, máme k dispozici i hole LEKI- půjčení á 50,- (pokud tuto možnost chcete využít, zakupte zapůjčení holí zde... , ale můžete mít i vlastní hole ze zimy, na které jste zvyklí). Boty preferujeme Vaše vlastní, máme k dispozici jen několik páru s omezenym výběrem velikostí, případné zapůjčení á 50,- (máme kontakty v několika půjčovnách, dokážeme doporučit). Tyto věci prosím poptávejte co nejdříve, třeba i před zakoupením kurzu. Díky

Novinka

Kolečkové lyže na každém kurzu budete mít možnost nejen vyzkoušet, ale za výhodnou cenu odkoupit. Cena bude odpovídat stavu lyží. Lyže jsou nové nebo zánovní. Sleva 15-30% oproti běžné ceně v obchodě. Můžete nám zájem hlásit dopředu nebo se rozhodnout na místě.

 

Těšíme se na Vás, určitě nebudete litovat ;-)