Kurz na kolečkových lyžích "kombi" trénink Praha 9.9.2021
Praha

Čas: 17:30 - 20:30 / Technika: Klasika + posilování + strečink / Místo: Praha- Ladronka / Cena: 649,-

Termín

Kdy: 09.09.2021 - 09.09.2021

Základní informace

Chceme Vás učit nejen na kolečkových lyžích.

Po mnoholetých zkušenostech máme důvod zařadit do tréninku i lehké posilování a strečink. Na kurzech se setkáváme s lidmi, kteří trénují často sami a mají rezervy nejen v technice na lyžích, ale i v kondiční přípravě a následné regeneraci/kompenzaci. Takováto kombinace kurzu nám příjde úplně ideální. První část bude cca 1,5-2h standartně věnována technice na lyžích, na závěr si ukážeme cca 30min. posilování a 30min. střečink.

Jsme přesvědšení, že budete z takového kurzu nadšení!

Začátečníci se v rámci kurzu seznámí se základy jízdy na kolečkových lyžích, naučíme se brzdit a vyzkoušíte si pod dohledem instruktora základní lyžařské styly.

Pokročilí lyžaři se zdokonalí v základních dovednostech, zaměříme se na odstranění zažitých chyb a probereme veškeré lyžařské styly.

Hobby závodníci budou pilovat techniku všech lyžařských stylů, zapracujeme na odstranění zažitých chyb a cíl je jediný...efektivní pohyb, rychlost, výsledky!

Na místě máme pro Vás připraveny kolečkové lyže Drlík a KV+, naprostá většina s vázáním systému NNN + několik SNS (kdo se dřív přihlásí se SNS , ten první bere ;-). Uveďte prosím, typ vázání, který preferujete (dle Vašich bot) do poznámky. V případě, že již nebudeme schopni zajistit kol.lyže s požadovaným typem vázání, budeme Vás kontaktovat a navrhneme řešení.

S sebou: Dobrou náladu, cyklistickou helmu - POVINNÁ a případně lyžařské rukavice. Pokud máte z kolečkových lyží obavy, vezměte si též s sebou chrániče na in-line (kolena, lokty). Několik kusů budeme mít pro jistotu s sebou.

Sraz zde: https://mapy.cz/s/2HjaP

 

!!! Pozor !!!

Vrámci kurzu Vám zapůjčíme kolečkové lyže, máme k dispozici i hole LEKI- půjčení á 50,- (pokud tuto možnost chcete využít, uveďte tuto informaci v objednávce, ale můžete mít i vlastní hole ze zimy, na které jste zvyklí). Boty preferujeme Vaše vlastní, máme k dispozici jen několik páru s omezenym výběrem velikostí, případné zapůjčení á 50,- (máme kontakty v několika půjčovnách, dokážeme doporučit). Tyto věci prosím poptávejte co nejdříve, třeba i před zakoupením kurzu. Pokud se nezůčastní minimálně dva účastníci, kurz může být zrušen, případně přeložen.

Těšíme se na Vás, určitě nebudete litovat ;-)

 

Každý účastník kurzu získává slevu 10% na nákup značky KV+ (kolečkové lyže, oblečení, hole, atd.) v LBS - sport v Praze. Tuto slevu dostanete za fakturu Bezva běžky.