Biatlon na vlastní kůži - 10.2.2024 - DOPOLEDNE Krkonoše
Čas: 9:00 - 11:30 / Místo: Jilemnice / Horní Mísečky / Cena 2190,-
Termín
Základní informace
Chcete si zkusit biatlon se vším všudy? K tomu je ideální mít i "soupeře"! Závod nebo střelecká soutěž při individuálním kurzu prostě nemá tu správnou atmosféru!
- Tyto kurzy jsou pouze s malorážkou, jako zimní forma biatlonu, tak jak biatlon znáte z TV. Kombinace běhu na lyžích a střelby. Počítej s tím. Kdo běžky nerad, může se kurzu zůčastnit bez lyží.
- Kapacita je max. 25 osob. (až 5 instruktorů)
- Cena kurzu 2190,-/ osoba.
- Čas kurzu cca 2,5h.
- Vystrílených nábojů, cca 50ks.
- Sraz v 9:00h Areal Hraběnka Jilemnice/ při nedostatku sněhu Horní Mísečky.
- V případě žádného sněhu proběhne kurz v Jilemnici v Areálu Hraběnka.
- Minimální počet účastníku jsou 3 osoby.
- V případě velkého zájmu účastníků na odpolední kurz můžete být přesunuti na kurz dopoledne. Počítejte s tím prosím.
- Před kurzem budete informováni o místu a času setkání.
- Předem potřebujeme vědět, kdo je levák a potřebuje zbraň pro leváka, uveďte prosím poznámku v objednávce.
- Na kurz přijďte včas, začínáme na čas a na nikoho nečekáme.
- Každý účastník musí poslouchat pokyny organizátorů, kdo toto zásadní pravidlo poruší, bude jeho účast na kurzu ukončena bez náhrady!
Co s sebou na kurz? Počítejte s tím, že kurz probíhá venku. Je důležité aby jste měli dostatek teplého oblečení, pomůže i termoska s teplým čajem. Na začátku kurzu je hodně teorie a můžete promrznout. Zima není důvod pro zrušení kurzu. Pro samotnou střelbu jsou nutné naopak slabé rukavice a slabší bunda. Kdo si chce zkusit biatlon v plné parádě, potřebuje kompletní výbavu na běžky. Nic víc nepotřebujete.
Těšíme se na Vás.