Tréninkový kemp Krkonoše 27.8.-29.8.2021
Krkonoše

Kdy: 27.8. - 29.8. 2021 / Místo: Krkonoše - Jilemnice / cena: 2299,-

Termín

Kdy: 27.08.2021 - 29.08.2021

Základní informace

„Doraž do Krkonoš užít si sportovní víkend v partě nadšenců“

Můžeš se těšit na velmi pestrý program. Den budeme vítat jistě brzy a potom už čekejte jednu aktivitu za druhou. Bude prostor i na relax ,hry, sportovní výzvy a nějaké nečekané přepadovky.

Ubytování:

Bohužel po špatné zkušenosti(covid opatření) z loňského roku nebudeme rezervovat ubytování, ale zkuste to sami v www.roubenka-kucerovi.webnode.cz nebo v jinde, ideálně v Jilemnici. Nejdříve se prosím informujte, zda je o kemp zájem a je realizovatelný.

Stravu můžeme zajistit ve Scolarestu v Jilemnici.

Pátek

Sraz by byl v pátek 27.8. ideálně do 12:30h. Odpoledne by byl první trénink na kolečkových lyžích + hry/strečink, večer seznámení u ohně, grilování, povídání, zpívání...

Sobota

Jistě by jsme začali rozcvičkou, trochu klusu, rozhýbání, lehké cvičení nebo hry. A dál už na vás čeká mnoho sportovních zážitků. Není nad trocha překvapení...

 

Dle aktuálního počasí i počtu přihlášených pošleme seznam věcí. Tento kurz je vhodný pro sportovce, kteří nejsou úplní začátečníci. Náplň se budeme snažit přizpůsobit skupině. Nebojte že se nespotíte nebo naopak, že Vás zničíme a půjdete domů po čtyřech! Chceme Vám nabídnout především sporotvní zážitek. K zážitku je nutná parta, myslíme si tedy, že je nutné aby bylo na kurzu minimálně 5 účastníků. Dle počtu účastníků bude povolán i odpovídající počet instruktorů. Pokud se přihlásí méně než 5 osob, kurz nerealizujeme.

Těšíme se na Vás.

Tým Bezva běžky

 

Storno podmínky:
(a) zákazník odstoupí od smlouvy 30 a více kalendářních dnů před konáním
kurzu – bez poplatku;
(b) zákazník odstoupí od smlouvy 14 až 29 kalendářních dnů před konáním
kurzu – 25% z ceny kurzu, akce, resp. jednotlivé služby;
(c) zákazník odstoupí od smlouvy 7 až 13 kalendářních dnů před konáním
kurzu – 50 % z ceny kurzu, akce, resp. jednotlivé služby;
(d) zákazník odstoupí od smlouvy méně než 6 kalendářních dnů před konáním
kurzu nebo v den konání kurzu – 100 % z ceny kurzu, akce, resp. jednotlivé služby.

 

Každý účastník kurzu získává slevu 10% na nákup značky KV+ (kolečkové lyže, oblečení, hole, atd.) v LBS - sport v Praze. Tuto slevu dostanete za fakturu Bezva běžky.