Tréninkový kemp LIVIGNO 2023 / Ski test Salomon

Běžky & Skialp / Cena: 7000,-

Termín

Kdy: 08.11.2023 - 12.11.2023

Základní informace

  

Běžky X Skialp

První lyžování je ideální v ověřeném LIVIGNU!

Italská oblast Livigno nabízí celkem 40 km dobře upravovaných běžkařských stop. Díky umístění v horském údolí jsou tady podmínky pro běžecké lyžování téměř dokonalé. V samotném údolí narazíte celkem asi na 30 km dobře udržovaných tratí, které můžete využívat. V nedávné době bylo asi 5 kilometrů běžkařských stop vybaveno možností umělého zasněžování(zpoplatněno), a tak při příznivém počasí může být otevřena profi trať "Marianna Longa", kterou zkoncipoval běžkař Fausto Bormetti již v listopadu.

Můžete zde narazit například na týmy z Německa, Švýcarska, Polska, České republiky a samozřejmě i z Itálie. To vše představuje skvělý začátek sezóny.

Program:

Lokalita - LIVIGNO - Itálie

Odjezd 8.11. cca ve 6:00h(společná doprava) Odjezd z Livigna 12.11. cca ve 12:00h, cesta trvá cca 8-9h. Sraz na místě(vlastní doprava) 8.11. v odpoledních hodinách.

- Ski test lyží Salomon, různé modely, různé délky. Nebudete vědět, které si dříve půjčit. Kvalita lyžování MAXIMÁLNÍ.

- 3,5 dne lyžování, lekce s profesionálním instruktorem/instruktory

- ranní rozcvičky

- 1x za den trénink cca 2h s instruktorem na běžkách pro zlepšení techniky a obratnosti. Dle domluvy, všichni dopoledne nebo odpoledne. Klasika i bruslení. (není povinné využít). V objednávce uveďte vaší výšku a váhu.

- 1x za den můžete využít na trénink skiaplinismu (čtvrtek, pátek, sobota) - základní instruktáž + výlety po okolí (není povinné využít). Byla by škoda nevyužít této lokality pro tyto aktivity. Možnost zapůjčení vybavení v čr, v případě zájmu uveďte do poznámky v objednávce vaší výšku a velikost boty.

- videorozbor vaší techniky běžeckého lyžování

- kurz mazání lyží stoupacími vosky

- kurz mazání lyží skluznými vosky

- strečink, relax

- zábava formou soutěží a her na lyžích i bez lyží

 

Ubytování:

- V apartmánu dle aktuálních možností. 

Strava:

- vlastní, předpokládáme vaření společnými silami. Jídelníček si předem domluvíme a schválíme. Ověřeno, každý předvede to nejlepší co umí, jsou to doslova žranice.

Doprava:

- vlastní nebo společná, dle domluvy skupiny. Půjčujeme jednu až dvě dodávky, kdo se první ozve, ten toho může využít. Cena dopravy odhadem 4000-5000,-. Cestu budeme kalkulovat dle aktuálních cen, rozpočítáme konečné náklady.

 

Cena kempu:

7000,- (Je nutné uhradit 1.11.2023, s tím, že je částka nevratná vzhledem k nákladům na ubytování)

Kapacita:

10 - 20 osob, v případě velkého zájmu navýšíme počet instruktorů.

Cena nezahrnuje:

- cestovní pojištění

- cenu za pronájem tratí, v případě nedostaku přírodního sněhu, ceník zde.

- dopravu

- stravu

- zapůjčení lyžařského vybavení(bereme testovací lyže Salomon, je tedy možnost vyzkoušet nebo si zapůjčit na celý pobyt)


Do 15.10.2023 můžete posílat nezávazné rezervace na e-mail: info@bezvabezky.cz


Moc se těšíme na společné zážitky v Itálii.

 

Tým Bezva běžky