Na servisu lyží záleží a my jsme si toho vědomi. A jak je naším zvykem, chceme ten nejlepší!

MONTANA sport nebude podporou hned vedle běžecké stopy, ale i přesto máme mnoho důvodů být šťastní za takového partnera našeho projektu Bezva běžky CZ. MONTANA sport Vám ukáže i jiné možnosti servisu lyží než jste třeba doposud znali. Hlavní specializací je broušení / struktorování lyží, dále také voskování a opravy skluznic. MONTANA sport vám nabízí běžecký servis, zapůjčení lyží a dárkový poukaz na veškerý sortiment s  jedinečnou 10% slevou. Teď už ale kokrétněji...

 


 

„KVALITA JAKO ARGUMENT"

O nás

Lyžování bylo a je součástí našeho života.

Naší filozofií je ukázat nejnovější trendy a technologie od námi vybraných světových výrobců. Vyvíjíme maximální úsilí, aby se každý zákazník u nás cítil příjemně, byl obsloužen ve vysoké kvalitě a odcházel od nás spokojen s optimálním řešením. Nejdeme cestou internetového prodeje, ale cestou přímého výběru na míru klienta.

Budeme velmi rádi a bude nám ctí, zanecháte-li nám i nadále Vaši přízeň. Zároveň bychom si přáli, aby námi poskytované služby se pro Vás staly nejenom potřebou, ale i zážitkem.

„PŘIJĎTE POBEJT“


SERVIS

Proč servisovat lyže?

Pro uživatele je nejdůležitější perfektní funkčnost vybavení. Pouze precizně připravené nářadí garantuje úplnou zábavu.

Naše doporučení

Servis by se neměl provádět sporadicky, pouze v krizové situaci, ale kontinuálně. Pravidelně prováděný servis je předpokladem větších zážitků z jízdy i sportovních výkonu. Strukturování plochy lyže a impregnace voskem se zpravidla provádí několikrát za zimní sezonu s ohledem na frekvenci lyžování a samotných sněhových podmínkách dané oblasti (přírodní sníh, technický sníh....).

Zcela nezbytné je, aby lyže byly připraveny před začátkem sezony. V tomto směru doporučujeme nechat provést velký servis vždy na konci sezony tak, aby impregnační vosková vrstva na ploše skluznice nebyla úplně stažena, naopak ponechána z důvodu letního zakonzervování plochy a spodní hrany – finální vyleštění vosku doporučujeme pak až před prvním lyžováním.

 

 

 

NABÍZÍME:


PŮJČOVNA
 

 ... dopřejte si kvalitní zážitek na sněhu bez investice do vlastního vybavení


V rámci půjčovny Vám nabízíme kompletní vybavení pro sjezd, snowboard a běžky. Ve sjezdových lyžích si vyberete od rekreačních modelů až po závodní kategorie.

U nás si také máte možnost zapůjčit dámské i pánské lyžařské oblečení (bunda, kalhoty), ve kterém se budete dobře cítit i v nepříznivém zimním počasí.

Naše služby můžete využít ve formě

- krátkodobé výpůjčky
- sezónní výpůjčky
- testovacího centra lyží

 

Jestli chcete využít služeb MONTANA Sport, pro rezervaci lyží volejte +420 739 220 991 nebo +420 222 741 430, více o službách na www.montana-sport.cz